רשלנות רפואית, תאונות דרכים וביטוח לאומי

רשלנות רפואית:

משרדנו מייצג אנשים שנפגעו כתוצאה מטיפול רפואי רשלני, מקרים בהם היתה רשלנות במעקב ההריון והלידה, טעויות ואיחור באבחון מחלות קשות, טעויות בביצוע ניתוחים כגון ניתוחי גב ועמוד שדרה, פגיעות מטיפולי לייזר וטיפולים קוסמטיים וכיוב'. בתביעות אלו יש להוכיח את הרשלנות או המחדל בטיפול הרפואי, את הנזק ואת הקשר שבין הרשלנות לנזק. הנזק מורכב מכאב וסבל, הפסד השתכרות, עזרת הזולת, ניידות, התאמת דיור, צרכים מיוחדים וכו' – מלוא הנזק שנגרם כתוצאה מהטיפול הרפואי הרשלני.

רשלנות במקום העבודה:

משרדנו מייצג תובעים שנפגעו במקום העבודה. תביעת הנזיקין מתבססת על טענות רשלנות כנגד המעביד או הממונה על הבטיחות במקום העבודה ולעיתים גם כנגד מדינת ישראל כמי שאמורה לפקח על הבטיחות באותו מקום עבודה. לדוגמא, תביעות של עובדים שנחשפו לחומרים מסרטנים או חשיפה של נשים לחומרים מסוכנים שהובילה ללידת ילדים בעלי מומים.

תאונות דרכים:

משרדנו מייצג תובעים שנפגעו בתאונות דרכים על בסיס חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים התשל"ה-1975. בתביעות אלו יש להוכיח את הנזק על בסיס ימי אשפוז, אחוזי נכות, כאב וסבל, ניידות, הפסד השתכרות, עזרת הזולת, צרכים מיוחדים וכו' – מלוא הנזק שנגרם כתוצאה מתאונת הדרכים.

המוסד לביטוח לאומי:

משרדנו מייצג תובעים בתביעות כלפי המוסד לביטוח לאומי.

מחלקת הנזיקין מנוהלת על ידי עו"ד שירה מאק-ריזמוביץ. התמחתה במחלקת הנזיקין במשרד מ. זליגמן ושות'. עבדה במשך שבע שנים במשרד ארגוב – אבימור תוך ייצוג המערכת הרפואית וחברות הביטוח.